Vefa Böcek İlaçlama

İstanbul’un bütün semtlerinde hizmet veren şirketimiz, Vefa böcek ilaçlama şubesinde de ekonomik fiyatlarla 7/24 uygulama yapmaktadır. Fatih’in her yerine kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan şirketimiz, işlemlerini kaliteli ilaçlarla yapmaktadır. İlaçlarımız, Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Yan etkisi bulunmaz, eşyalarınızı çizmez.

Kaliteli ve Kalıcı Hizmetlerimiz

Kaliteli hizmetlerimiz, uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Uzmanlarımız, yaşam alanlarında gerçekleştirdiği kapsamlı uygulamalarla %100 başarılı sonuçlar sağlamaktadır. Yüksek teknolojide üretilmiş cihazlarla, uygulamalar yapılmaktadır. Uygulamalarımız, haşerelerin türüne göre belirlenmektedir. Alanda bulunan haşerelerin yoğunluğuna ve alanın büyüklüğüne göre ilaç ve ilacın dozu belirlenir.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama

Vefa böcek ilaçlama personellerimiz, böceklerin yaşam alanlarımıza geçiş sağladıkları noktaları profesyonelce tespit etmekte ve detaylı olarak ilaçlamaktadır. Ev, işyeri fabrika, restoran, cafe, depo, havalandırma, okul, hastane, pastane, bahçe, tarla, park, yuva, anaokulu, sinema ve tiyatro salonu, fuar alanı ve konser alanı ve daha birçok açık ve kapalı alanda haşere ile mücadele etmekteyiz. Şirketimiz, açık ve kapalı alanların hepsinde fare ilaçlama hizmeti de vermektedir.

Ekonomik Hizmetler

Şirketimiz, bütün şubelerinde müşteri odaklı çalışmaktadır. Fiyatlarımız da, halkımızın memnuniyetini sağlayacak şekildedir. Vefa böcek ilaçlama hizmetlerimiz, semtte hizmet veren diğer ilaçlama firmalarının uyguladığı fiyatlandırmanın çok altında fiyatlarla gerçekleştirilmektedir.  İstanbul’un bütün semtlerinde aynı fiyatlarla uygulama yapmaktayız.

Ekonomik Olarak Kontrol Altına Aldığımız Zararlı Canlılar

Sivrisinek, güve, örümcek, sıçan, lağım faresi, akrep, eşek arısı, Alman hamam böceği pamuk faresi, kalorifer böceği, karafatma, çıyan, fındık faresi, yılan, Amerikan hamam böceği, pire, teşbih böceği, hamam böceği, ev faresi, kırkayak, sinek, salyangoz, gümüş böceği, çekirge, tatarcık, yaban arısı, mayt, kör fare, karınca, kertenkele, kulağakaçan böceği, tahtakurusu, halı böceği, çatı faresi, kene, akar, mite, uyuz böceği, tahtakurdu ve kakalak böceğini 7/24 ilaçlamaktayız.