Pangaltı Böcek İlaçlama

Bulaşıcı birçok hastalığın yayılmasına sebep olan böceklerden kurtulmak için Pangaltı böcek ilaçlama servislerimize günün 24 saati ve yılın her günü ulaşabilirsiniz. İnsanlara çeşitli yollarla zarar veren böcekleri, Sağlık Bakanlığı izinli ilaçlarla zararsızlaştırmaktayız.

Haşereler İnsanlara Nasıl Zarar Verir?

Haşerelerin insanlara verdiği en büyük zarar, salgın hastalıkların yayılmasını sağlamaktır. Birçok eşyaya temas ederek ve insanların kanını emerek, ölümcül sonuçlar doğurabilen birçok hastalığın yayılmasına neden olmaktadırlar.

İnsanların yaşam alanlarda yuva kuran, çok çeşitli böcek türü bulunmaktadır. Bunların fiziksel ve anatomik yapıları, beslenme alışkanlıkları değişkenlik göstermektedir. Yapılarına göre de, farklı şekillerde insanlara zarar verebilirler. İşyerlerinde depolarda bulunan böcekler, birçok ürüne zarar vererek, maddi kayıpların yaşanmasına neden olabilirler. Ayrıca evlerimizde bulunan eşyalarımızı ve bahçelerimizde bulunan bitkileri de yiyebilirler. Bu şekilde de, bizlere maddi zarar verebilirler.

Böcekler gezindikleri alanlara, yuvalarından taşıdıkları bakterileri bırakırlar Pangaltı böcek ilaçlama hizmetlerimiz, yaşadığınız alanlarda yaptığı kapsamlı olarak dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştirmektedir. Yaşam alanlarımızda yalnızca haşereler bulunmaz. Çeşitli kemirgen türleri de yuva yapabilmektedir. Haşereler ile mücadele ettiğimiz gibi fare ilaçlama hizmeti vererek, zararlı canlıların tümü ile mücadele etmekteyiz.

Kapsamlı Olarak İlaçladığımız Zararlılar

Kalorifer böceği, sinek, kırkayak, güve, örümcek, pamuk faresi, karafatma, hamam böceği, tatarcık, mayt, karınca, kulağakaçan böceği, tahtakurusu, halı böceği, çatı faresi, kene, pire, akar, çıyan, salyangoz, teşbih böceği, fındık faresi, mite, gümüş böceği, kertenkele, çekirge, ev faresi, uyuz böceği, tahtakurdu, eşek arısı, sivrisinek, yılan, Amerikan hamam böceği, akrep, kakalak, Alman hamam böceği, kör fare, sıçan, yaban arısı, lağım faresi ve bit Pangaltı ilaçlama servislerimiz tarafından, Şişli genelinde ekonomik olarak ilaçlanmaktadır.