Mahmutpaşa Böcek İlaçlama

Mahmutpaşa böcek ilaçlama hizmetlerimiz, kaliteli ve güvenilir yöntemlerle gerçekleştirilir. Yaşamınızı sürdürdüğünüz alanların hepsinde yapılan uygulamalar, %100 kalıcı sonuçlar sağlamaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanarak yaptığımız işlemler, sizlerin sağlıklı yollarla böceklerden kurtulmanızı sağlamaktadır. Sağlığınıza zarar vermeden, yaşam sürdüğünüz alanları titizlikle ilaçlamaktayız. Yaşam sürdürdüğünüz alanları böceklerden ve böceklerin bıraktığı bakterilerden arındırmaktayız.

Garantili İlaçlamayı Nasıl Gerçekleştirmekteyiz?

Mahmutpaşa böcek ilaçlama kadromuz, alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Özel eğitim alan personellerimiz, katı, sıvı, jel, toz, kokusuz ve kokulu ilaçlar kullanmaktadır. İlaçların türünü böceklerin çeşidine göre, dozunu da böceklerin yoğunluğuna ve alanın büyüklüğüne göre ayarlar. Yaşam sürdüğünüz alanlarda böceklerin yeniden oluşmaması için böceklerin uygulama yapılacak olan alana geçiş sağladığı noktaları, yumurtalarını bıraktıkları yerleri ve yuvalarını tespit etmek gerekmektedir. Kalıcılık sağlamak için bu alanlar tarafımızca detaylı olarak ilaçlanır. Bazı yerlerde, kalıcılık sağlamak için periyodik hizmet almak gerekebilmektedir.

Periyodik İlaçlama Hizmetlerimiz

Ekonomik hizmet veren şirketimiz, periyodik ilaçlama hizmetlerini de uygun fiyatlarla yapmaktadır. Halk sağlığının ön planda olduğu yerlerde, periyodik olarak fare ve haşere ile mücadele edilmesi gerekmektedir. Sağlık ocağı, pastane, fırın, cafe, hastane, okul, restoran, kreş, pansiyon, anaokulu, yuva, dispanser gibi yerler Mahmutpaşa böcek ilaçlama servislerimizin en çok periyodik hizmet sağladığı yerlerdir.

Kalıcı Olarak Yaşam Alanlarınızdan Uzaklaştırdığınız Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği, tahtakurdu, eşek arısı, kırkayak, yılan, karınca, kertenkele, akrep, sinek, güve, örümcek, sıçan, yaban arısı, mayt, Alman hamam böceği, mite, uyuz böceği, pamuk faresi, karafatma, çıyan, fındık faresi, Amerikan hamam böceği, halı böceği, çatı faresi, pire, teşbih böceği, hamam böceği, ev faresi, salyangoz, gümüş böceği, çekirge, tatarcık, kör fare, kulağakaçan böceği, tahtakurusu, kene, akar, sivrisinek, kakalak, lağım faresi.