Kurtuluş Böcek İlaçlama

Yaşam alanlarınızdaki böcek sorununa kalıcı çözümler oluşturan şirketimiz, Kurtuluş böcek ilaçlama şubesinde de garantili yöntemlerle hizmet vermektedir. Şişli’de bulunan bütün semtlere ve mahallelere sunduğumuz kesintisiz hizmetlerle, böceklerden kısa sürede kurtulmanızı sağlamaktayız. Hizmetlerimiz 7/24 birçok alanda sürdürülmektedir. Hizmetlerimiz açık ve kapalı alanların tümünde, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla gerçekleştirilmektedir.

Haşereler Nerede Yuva Yapar?

Haşereler, nemli ve rutubetli birçok alanda yuva yapmaktadır. Depo, tuvalet, banyo, kömürlük, mutfak ve kuytu köşe alanlar böceklerin uğrak yerleridir. Kurtuluş böcek ilaçlama hizmetlerimiz, ev, villa, bahçe, park, tarla, depo, kömürlük, bina, okul, yuva, anaokulu, dershane, hastane, pastane, fırın, fabrika gibi alanları kapsamaktadır.

İstanbul’un bütün semtlerinde sürdürülen hizmetlerimiz, uzman personellerimiz tarafından uygulanmaktadır. Alanında tecrübeli ve eğitimli olan uzmanlarımız, uygulama yapacağı alanın fiziki şartlarına göre yöntemlerini ve ilaçlarını ayarlamaktadır. Alanda bulunan haşerenin türü ve yoğunluğu da, ilacın dozunu ve türünü belirlemede önemli bir faktördür.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Fare istasyonları
  • Jel ilaçlama

Yaşam alanlarınızda, kırkayak, sinek, örümcek, akrep, Amerikan hamam böceği, kene, kakalak, güve, ev faresi, mite, eşek arısı, kertenkele, Alman hamam böceği, yılan, tahtakurdu, sıçan, sivrisinek, pamuk faresi, karafatma, kalorifer böceği, hamam böceği, tatarcık, mayt, kör fare, karınca, kulağakaçan böceği, tahtakurusu, halı böceği, çatı faresi, pire, akar, çıyan, salyangoz, teşbih böceği, yaban arısı, fındık faresi, gümüş böceği, çekirge, uyuz böceği, lağım faresi bulunması durumunda 7/24 müşteri temsilcilerimize ulaşabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

Farelerden ve böceklerden ekonomik koşullarda kurtulmak ve kesin çözümler sağlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.