Kumkapı Böcek İlaçlama


Kumkapı böcek ilaçlama servislerimiz, sektörün en iyi cihazları ile uygulama yapmaktadır. TSE onaylı ilaçlarla uygulanan yöntemlerimiz, haşerelerin türüne göre uygulanmaktadır. Birçok alanda %100 garanti sağlayan ilaçlama tekniklerimiz, profesyonel kadromuz tarafından başarı ile uygulanmaktadır. 
İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Fatih ilçesinin bütün semlerinde, uygulamalarımızla böceklerden kurtulmanızı sağlamaktayız. Kalıcılık sağlayan yöntemlerle, ilçe genelinde haşere ile mücadele etmekteyiz. Kumkapı böcek ilaçlama firmalar arasında, daima en iyi hizmeti firmamızdan alabilirsiniz. Zira firmamız, sektörün önde gelen firmalarındandır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. 
Garantili İlaçlama Tekniklerimiz
•    Sıvı ilaçlama
•    Jel ilaçlama
•    Fare istasyonları
•    Kokusuz ilaçlama
•    Kokulu ilaçlama
Hizmet Alanlarımız
Kumkapı böcek ilaçlama hizmetlerimiz, ev, işyeri, depo, havalandırma, dükkân, sinema salonu, tiyatro salonu, fuar alanı, bağ, konser alanı, bahçe, villa, park, bina, ofis, yuva, anaokulu, kreş, okul, pastane, hastane, sağlık ocağı gibi alanlarda ve Kumkapı’da bulunan büyük, küçük, açık ve kapalı bütün alanlarda gerçekleşmektedir. Uygulamalarımızla böcekleri en dar alanlarda bile kesin çözümlerle uzaklaştırmaktayız. Tek seferde, kalıcı sonuçlar sağlamaktayız. Ancak bazı alanlarda, kalıcı sonuçlar sağlamak için periyodik hizmet alınması gerekebilir. 
Periyodik İlaçlama Hizmetlerimiz
Kalabalık alanlarda yoğun olarak görülen alanlarda, böcekler salgın hastalıkları çok daha kolay yaydıkları için kontrol altına alınması gerekir. Böceklerin alanda yeniden üreme ihtimalini ortadan kaldırmak için sağlık ocağı, hastane, pansiyon, fırın, cafe, restoran ve otel gibi alanlarda periyodik hizmet alınmalıdır. 
Kumkapı, gıda işletmelerinin en çok bulunduğu alanlardır. İnsanların gıda artıkları ile beslenen haşere türlerine ve farelere bu işletmelerde sık rastlanılmaktadır. Böceklerin ve kemirgenlerin gıda işletmelerinde bulunması, halk sağlığı açısından tehlikelidir. Hem de, maddi açıdan kayba neden olmaktadır. En kısa sürede kontrol altına alınması gerekir. Fare ve böcek ilaçlama Kumkapı semtinde, şirketimiz tarafından 7/24 gerçekleştirilmektedir. 
Kontrol Altına Aldığımız Zararlı Canlılar
Kalorifer böceği, kırkayak, sinek, güve, örümcek, sıçan, Alman hamam böceği pamuk faresi, karafatma, çıyan, fındık faresi, Amerikan hamam böceği, pire, teşbih böceği, hamam böceği, ev faresi, salyangoz, gümüş böceği, çekirge, tatarcık, yaban arısı, mayt, kör fare, karınca, kertenkele, kulağakaçan böceği, tahtakurusu, halı böceği, çatı faresi, kene, akar, mite, uyuz böceği, tahtakurdu, eşek arısı, sivrisinek, yılan, akrep, kakalak, lağım faresini uygun fiyatlarla kontrol altına almaktayız.