KONUT İLAÇLAMA

Konut ilaçlama periyodik olarak, insanların ortak yaşam alanları olan site, ev, apartman gibi alanlara gerçekleştirilmesi gereken yöntemlerdir. Bu alanların böcek, haşere, kemirgen sorunlarına maruz kalması durumunda insanlar ciddi sağlık sorunları yaşayabileceklerdir. Bu nedenle böceklerden kurtulmak, haşere ile mücadele etmek bu alanlar için ihmal edilmemesi gereken konulardır. 

Konut ilaçlama talebinde bulunulduğu takdirde ilaçlama firmamız tarafından görevlendirilen uzman ekipler, önce ilaçlama yapacakları haşere türünü, hangi alanlarda bulunuyor olabileceklerini ve bu alanlardaki yoğunluklarını tespit eder, ardından da uygun işlemi gerçekleştirirler. Her tür açık ya da kapalı alan için uygulanan ilaçlama tekniği farklı olduğundan bu tür tespitler oldukça önemlidir. Kokusuz böcek ilaçlama, kokulu ve jel ilaçlama olarak gerçekleştirilen haşere ilaçlama teknikleri sonucunda sizlere daha sağlıklı alanlar sunulmaktadır.

En çok ilaçlama talebi alınan yerler arasında konut ilaçlama hizmeti mevcuttur. Çünkü bu alanlar insanların en çok zaman geçirdikleri alanlardır. Günümüzde her geçen gün sitelerin çoğalmasına bağlı olarak bu hizmet isteği daha da artmış bulunmaktadır. Haşere ile mücadele etmek için yöneticiler özellikle bir kereye mahsus değil, belirli aralıklarla haşere ilaçlama yaptırmalıdırlar. Çünkü haşere, böcek ve kemirgenler hızlı üreyen canlılardır ve her yere yumurta bırakabilmektedirler. İlaçlamadan kısa bir süre sonra yumurtalardan çıkacak yavrular da aynı sorunları yaşatacağından aynı konut ilaçlama hizmeti yeniden alınmalıdır. Bu hizmetleri Sağlık Bakanlığı onaylı olarak sizlere sunmakta olan Berfin ilaçlama firmamızdan 7/24 istediğiniz yardımı alabilmeniz mümkündür.


Ekonomik ilaçlama teknikleri :


İlaçlama işi yılların verdiği tecrübe ile bölgeye hakim uzmanlarca yapılmalıdır. Bu uzmanlar bölgeyi iyi tanıdıkları için zamanla sadece teorikte değil pratikte de kendilerini geliştirmişlerdir. Bu durum da ekonomik derecede faydasını göstermiştir.

Benzer Hizmetler