Karagümrük Böcek İlaçlama

Şirketimiz, halk sağlığını korumak için aralıksız çalışmaktadır. Karagümrük böcek ilaçlama şubemizde de müşterilerimize 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız. Zira böcekler kısa sürede üredikleri için yaşam alanlarınızı kısa bir zaman içerisinde ele geçirmektedir. Bir an önce, kendilerine kaşı tedbir alınmalıdır. Şirketimiz böceklere karşı, Sağlık Bakanlığı izinli ilaçlarla önlem almaktadır. Servislerimiz, daima halk sağlığını korumak için fare ve haşere ile mücadele etmektedir. Çünkü böcekler ve fareler, halk sağlığı için büyük bir tehdit unsurudur.

Profesyonel Hizmet Anlayışımız

Karagümrük böcek ilaçlama şubemiz, semtte böceklerden kurtulmak için en doğru adrestir. Şirketimiz İstanbul’un bütün semtlerinde ekonomik fiyatlarla, kaliteli ve kalıcı ilaçlama yapmaktadır. En iyi cihazlarla, garantili uygulamalar yapmaktayız. İşlemlerimizde, sektörün en kaliteli ilaçlarını kullanmaktayız.

Garantili Uygulamalarımız

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare istasyonları
  • Kokulu ilaçlama

Haşereler Nerede Yaşar?

Haşereler, nemli alanların hepsinde yuva yapabilirler. Beslenmelerine göre yaşamlarını sürdürdükleri alanlarda değişmektedir. Ot obur haşereler, bitki örtüsünün bulunduğu her alanda yuva yapabilir. Nemli toprağın altında, ağaçların kenarlarında ve taşların altında yuvalarını kurabilirler.

İnsanların gıda artıkları ile beslenen haşereler ise yaşam alanlarımızın tümünde bulunabilmektedirler. Karagümrük böcek ilaçlama servislerimiz, hastane, pastane, fırın, cafe, restoran, park, bahçe, tarla, işyeri, dükkan, sinema salonu, yuva, anaokulu, kreş, sağlık ocağı, dispanser, fabrika, fuar alanı, tiyatro salonunda uygulama yapmaktadır. Servislerimiz, açık ve kapalı alanların tümünde 7/24 hizmet vermektedir. Detaylı olarak işlem yapmaktadır. Böcekler kapalı mekanlarda, halı, kilim, parke aralıklarında, depo, tuvalet, kömürlük, banyo, havalandırma, bodrum, mutfak, duvar çatlakları arasında, kapı kenarlarında bulunabilirler.

Açık ve kapalı yaşam alanlarımızın tümünde, fareler de bulunmaktadır. Kesintisiz fare ilaçlama hizmeti de vermekteyiz.

Kontrol Altına Aldığımız Zararlı Canlılar

 Kalorifer böceği, yılan, çatı faresi, mite, uyuz böceği, tahtakurdu, akrep, kırkayak, sinek, eşek arısı, sivrisinek, güve, örümcek, sıçan, Alman hamam böceği pamuk faresi, karafatma, çıyan, fındık faresi, Amerikan hamam böceği, pire, teşbih böceği, hamam böceği, ev faresi, salyangoz, gümüş böceği, çekirge, tatarcık, yaban arısı, mayt, kör fare, karınca, kertenkele, kulağakaçan böceği, tahtakurusu, halı böceği, kene, akar, kakalak, lağım faresi.