Kakalak İlaçlama

tahta kurusu

Kakalak hamam böceğinin bir türüdür. Hamam böceği kadar zararlı olan bu haşerenin zararlarından firmamızın güvenilir yöntemlerle uyguladığı kakalak ilaçlama uygulamaları ile kurtulmak mümkündür.

 

Zararları

Tüm alanlarda yaşama özelliğine sahip olan haşereler çok hızlı hareket eden canlılardır. Seri hareket ettikleri için bireysel yöntemlerle kontrol altına alınması mümkün olmayan böceklerdir. Pis alanlarda yaşayan bu böcekler aç kaldıkları, besin arayışına girdikleri zamanlarda evlerimize, işyerlerimize geçiş sağlamaktadır. Pis ve kirli ortamlardaki bakterileri, mikropları bulunduğumuz alanlara getirmektedir. Mikroplar ve bakteriyel virüsler insanların sağlığını bozmaktadır. Bu haşerenin bulunduğu alanlarda, hastalıkların oranı fazladır.

 

 

Bulundukları Alanlar

Nemli, sıcak alanlarda yaşamayı seven, kuytu bölgelerde bulunan hamam böceği, taşıdığı bakteri ve mikroplar ile birçok sağlık sorununa yol açan kakalak ile mücadele için uygulama yaptırmak büyük önem taşımaktadır. Ev, iş yeri, ofis, fabrika gibi alanlarda sıklıkla görülen kakalak ilaçlama yapılmadan yok edilmesi zor olan haşereler arasında yer almakla birlikte, işlemi geciktikçe, bu haşereler ile olan mücadele de zorlaşacaktır.

 

Fırın, lokanta, restoran, yemekhane ve üretim fabrikaları gibi gıda sektöründe faaliyet gösteren işletmelerde sıklıkla görülen kakalak ile mücadele için bu alanlara düzenli olarak uygulama yapılmaktadır. Gıda işletmelerinde genellikle püskürtme yöntemi ve jel ilaç kullanılarak yapılır. Gıda maddelerinin zarar görmemesi ve hem maddi açıdan hem de sağlık açısından sorun oluşmaması için gıda işletmeleri için uygulama yapılırken, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan kakalak ilaçlama hizmeti veren şirketlerden yardım alınmalıdır.

Fiyatlarımız 
İlaçlama fiyatları uygulama yapan firmanın kullandığı ilaçların kalitesine göre değiştiği gibi uygulama yapılan alanın büyüklüğüne göre de farklılık gösterir. Haşerenin yoğunluğu fiyatları belirlemede etkin rol oynamaktadır. Yoğunluğa göre kullanılacak yöntemler ve ilacın dozu ayarlanmaktadır. Yöntemler ve kullanılacak ilacın miktarı fiyatlarda artışa neden olabilmektedir. Ancak piyasadaki böcek ilaçlama firmaları arasında en ekonomik uygulamayı firmamız yapmaktadır.

Kakalak ilaçlama uygulamasını garantili yöntemlerle uygulamaktayız. Tüm semtlerde uygun ödeme seçenekleri ve ekonomik fiyatlarla 7gün 24 saat boyunca hizmet vermekteyiz.

 

Benzer Konular