Harbiye Böcek İlaçlama

Harbiye böcek ilaçlama hizmetlerimiz, ekonomiktir. Şişli’nin ve İstanbul’un bütün semtlerinde hizmet veren şirketimiz, böceklerin yuva yaptığı her alanda kapsamlı olarak ilaçlama hizmeti vermektedir. Kapsamlı olarak yürütülen çalışmalarımızda, uzman personellerimizin sunduğu bütüncül yaklaşımlarımız ile %100 başarılı olunmaktadır.

Böcekler Nerede Yuva Yapar?

Haşereler yuvalarını, insanların bulunduğu her alanda kurabilirler. İnsanların yiyecek artıkları ile beslenen böcekler, aç kaldıklarında insanların evlerinde, çalışma alanlarında yuva yapabilirler. Nemli ve sıcak alanlar, yuvalarını kurmak için tercih ettikleri alanlardır. Geceleri aktif olan haşerelerle, çoğu zaman karşılaşamazsınız. Kalabalık gruplar halinde yaşayan zararlı canlılar, gündüzleri yuvalarında bulunmaktadır. Depo, kömürlük, havalandırma gibi nemli alanları yuvalarını kurmak için tercih edeler. Kapalı mekanların, tuvalet, mutfak, banyo gibi bölgelerinde, duvar çatlakları, parke aralarında yuva yapabilirler.

Doğal alanlarda yaşayan haşere türleri, parklarda, bahçelerde, tarlalarda bulunabilirler. Nemli bitki örtüsü altında, taşların altına yuva yapabilirler. Bunlar beslenmesini bitkilerle ve çiçeklerle sağlamakta, bitkilerimize ve ekinlerimize zarar vermektedir. Bazıları, çöp konteynırlarının etrafında toplanmakta ve bu alanlardan topladıkları bakteriler aracılığı ile insanlara çeşitli hastalıklar bulaştırabilmektedir.  

Beslenme alışkanlıklarına göre bulundukları alanlarda değişebilmektedir. Örneğin, pamuklu, yünlü ürünlerle beslenen haşereler, kilim, halı aralarında, insanların kıyafetleri üzerinde, yiyecek ihtiyacını ağaç ürünleri ile karşılayan haşereler ise tahta olan tüm ürünlerin üzerinde bulunabilirler. Canlıların kanı ile beslenenler ise evcil hayvanların üzerinde bulunabilirler. Harbiye böcek ilaçlama servislerimiz, her alanda TSE onaylı ilaçlarla kapsamlı ilaçlama hizmeti vermektedir.

Yaşam Alanlarımızda Bulunan Zararlı Canlılar

Harbiye böcek ilaçlama firmaları arasında en kaliteli ve güvenilir hizmeti veren firmamız, yaban arısı, kırkayak, sinek, örümcek, akrep, Amerikan hamam böceği, kene, kakalak, güve, ev faresi, mite, eşek arısı, kertenkele, Alman hamam böceği, yılan, tahtakurdu, sıçan, sivrisinek, pamuk faresi, karafatma, kalorifer böceği, hamam böceği, tatarcık, mayt, kör fare, karınca, kulağakaçan böceği, tahtakurusu, halı böceği, çatı faresi, pire, akar, çıyan, salyangoz, teşbih böceği, fındık faresi, gümüş böceği, çekirge, uyuz böceği, lağım faresini 7/24 birçok alanda kontrol altına alınmaktadır.