Halaskargazi Böcek İlaçlama

Pest kontrol, sağlığımızı tehdit eden fare ve haşereleri kontrol altına almak için yapılan bir işlemdir. Kalıcılık sağlamak adına bu hizmeti, profesyonel olarak hizmet veren şirketlerden almak gerekir. Halaskargazi böcek ilaçlama hizmetlerimiz, profesyonel olarak hizmet veren Sağlık Bakanlığı ruhsatlı şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Yaşam alanlarında kalıcılık sağlamak adına, şirketimiz kaliteli ilaçlarla ve en iyi ekipmanlarla hizmet vermektedir. Şişli ilçelerinin tümünde ve İstanbul genelinde sürdürdüğümüz haşere ile mücadele tekniklerimiz, %100 başarılı sonuçlar sağlar ve garantilidir.

Garantili İlaçlama Tekniklerimiz

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Fare istasyonları
  • Jel ilaçlama

Kesin çözümlerle böceklerden kurtulmak için şirketimize 7/24 başvurabilirsiniz. Bazı alanlarda, haşereler yoğun olarak görülür. Böceklerin yoğun olarak görüldüğü ve insan sağlığını yakından ilgilendiren alanlarda, periyodik olarak hizmet alınması gerekmektedir.

Periyodik İlaçlama

Halaskargazi böcek ilaçlama servislerimiz tarafından, periyodik uygulamalar da ekonomik olarak sağlanmaktadır. Periyodik ilaçlama hizmetleri, belli aralıklarla tekrar eden uygulamalar olduğu için kimi zaman maliyetli olabilmektedir. Ancak şirketimiz, müşteri odaklı, ekonomik hizmet anlayışı ile daima bütçenizi sarsmadan uygulama yapmaktadır.

Gıda işletmelerinin ve sağlık kurumlarının tümü, otel ve pansiyon gibi işletmelerde, peiyodik hizmet almak gerekmektedir. Bu alanlarda, böceklerin oluşması insan sağlığını direkt olarak etkilemektedir. Periyodik hizmetlerle, böceklerin yuva yapmasının önüne geçilmektedir.

En Çok İlaçladığımız Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği, kırkayak, sinek, güve, örümcek, Alman hamam böceği pamuk faresi, karafatma, hamam böceği, tatarcık, mayt, kör fare, karınca, kulağakaçan böceği, tahtakurusu, halı böceği, çatı faresi, kene, pire, akar, çıyan, salyangoz, teşbih böceği, fındık faresi, mite, gümüş böceği, kertenkele, çekirge, ev faresi, uyuz böceği, tahtakurdu, eşek arısı, sivrisinek, yılan, Amerikan hamam böceği, akrep, kakalak, , sıçan, yaban arısı, lağım faresi Halaskargazi böcek ilaçlama firmaları içinde, en güvenilir ve garantili hizmeti veren firmamız tarafından ilaçlanmaktadır.