Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Berfin İlaçlama 1994'te kurulmuş köklü bir ilaçlama şirketidir. Çalışma ruhsatı bulunan şirketimiz İstanbul'un her semtine motorlu ve araçlı servisler çıkararak en kısa sürede haşere, böcek ve kemirgen sorunlarınıza çözüm olmaktadır. İstanbul dışında Kocaeli ilaçlama şubemizle de sizlere en garantili hizmetleri vermeye devam etmekteyiz. Bugüne kadar birçok ilaçlama işi ile haşere sorunu yaşayan kişilere yardımcı olan firmamız hedefini, ekonomik ve kaliteli ilaçlama servisi olmak üzere belirlemiştir. Böcek ilaçlama, fare ilaçlama gibi birçok ilaçlama işinde diğer ilaçlama firmalarına liderlik ve öncülük etmiştir.
 

İlaçlama Firması olarak böcek, kemirgen ve haşere ilaçlama işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Uzman, eğitimli, tecrübeli kişiler tarafından oluşmuş ekiplerimizin haşere, kemirgen, böcek türleri ve bu zararlıların hangi alanlarda oldukları tespitlerinden sonra uygun ilaçlama işlemi gerçekleştirilmektedir. İlaçlama firmamız haşere odaklı ilaçlama yapmaktadır. Tespit edilen bölge şartları hava durumu ve haşere mevsimleri dikkate alınarak ilaçlama yapan Berfin ilaçlama sizlere daha iyi hizmet etmek için her geçen gün kendini geliştirmektedir. Çünkü yanlış bir ilaçlama ya da kullanılacak yanlış ilaçlar insan sağlığına ve çevreye olumsuz etki edebilmektedir. Bunun bilincinde olan haşere ilaçlama firmamız insan sağlığı önemini hedef alarak hizmetlerine devam etmektedir. Berfin ilaçlama 15 yılı aşkın yaptığı hizmetle iyi bir müşteri ağı olmasına rağmen daha dün başlamış gibi heyecanını taze tutan bir ilaçlama servisidir.

 

Berfin ilaçlama olarak sizlere ev ilaçlama, iş yeri, okul, fabrika, hastane ilaçlama, araç, site, apartman, lokanta, avm, bahçe, tarla ilaçlama gibi hizmetler sunmaktayız. Alan fark etmeksizin haşere, kemirgen ya da böceklerden kurtulmak için sizlere sunulan hizmetlerimiz Sağlık Bakanlığı onaylı olarak gerçekleştirilmektedir. İlaçlarımız da ziraat mühendisleri tarafından üretilmekte olduğundan, ilaçlarımızın çevreye ve insanlara hiç bir zararı bulunmamaktadır. Bizlerden her tür haşere zararları, kemirgenlerin verdikleri zararlar, böceklerin oluşturabilecekleri sorunlar hakkında bilgi alabilir ve bunlardan kurtulmak için 7/24 ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz.

Amacımız kaliteli ilaçlama işçiliği ile adımıza leke sürdürmemektedir bu bizim için paha biçilmez değerdedir.