Feriköy Böcek İlaçlama

Haşereler, üremesini kısa sürede sağlar. Kısa sürede kontrol altına alınmazsa, yaşam alanlarınızı istila edebilir. Feriköy böcek ilaçlama hizmetlerimiz, kesintisiz olarak sürdürülmektedir. 7/24 Şişli’nin bütün semtlerine hizmet veren şirketimiz, Sağlık Bakanlığı ruhsatlıdır.

Böceklerin Üremesi ve Üreme Dönemleri

Böcekler hızlı üremekte ve yaşam alanlarına hızla yayılmaktadırlar. Türlerine göre üreme dönemleri, yumurta sayıları değişkenlik göstermektedir. Ancak böceklerin çoğunluğu, her üremesinde onlarca, hatta yüzlerce yumurta üretebilir. Bu yüzden haşere ile mücadele ederken öncelik, alandaki yumurtaları ve yuvaları tespit etmek olmalıdır. Alandaki böcek yumurtları ve yuvaları ilaçlanmazsa, işlem başarısız olacak. Hızla çoğalan böcekler, kısa bir zamandan sonra o alanda yine bulunacaktır. Amatör Feriköy böcek ilaçlama firmaları, amatörce uyguladıkları işlemlerde, böcek yuvalarını ve yumurtalarını doğru tespit edememekte ve böcekleri yaşam alanlarınızdan uzaklaştıramamaktadır.

Haşerelerin büyük bir çoğunluğu, bahar aylarında üremektedir. Yaz dönemlerinde sıcak alanlarda yaşamayı seven böcekler, yaşam alanlarınızı istila edebilir ve sağlığınıza zarar verebilir. Feriköy böcek ilaçlama servislerimiz, çoğunlukla yaz aylarında ilaçlama yapmaktadır. Yılın her döneminde gerçekleştirdiğimiz işlemler, kaliteli ve garantili yöntemlerle uygulanmaktadır.

Kalıcı İlaçlama Tekniklerimiz

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları
  • Kokusuz ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama

7/24 İlaçladığımız Haşere ve Kemirgen Türleri

Yaban arısı, kırkayak, sinek, örümcek, akrep, Amerikan hamam böceği, kene, kakalak, güve, ev faresi, mite, eşek arısı, kertenkele, Alman hamam böceği, yılan, tahtakurdu, sıçan, sivrisinek, pamuk faresi, karafatma, kalorifer böceği, hamam böceği, tatarcık, mayt, kör fare, karınca, kulağakaçan böceği, tahtakurusu, halı böceği, çatı faresi, pire, akar, çıyan, salyangoz, teşbih böceği, fındık faresi, gümüş böceği, çekirge, uyuz böceği, lağım faresi.

Böcek ilaçlama Feriköy’de sektörün en uygun fiyatları ile şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. İstanbul’un bütün semtlerinden hizmet talep edebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizden, dilediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz.