FABRİKA İLAÇLAMA

fabrika ilaçlama

Açık ve kapalı tüm alanlarda haşere kontrol faaliyetlerini sürdüren firmamız, uzun yıllar önce kurulmuştur.. Uzun zamandır açık ve kapalı olan her alanda işlem yapmaktayız. Bu alanlardan bir tanesi de fabrika ilaçlama faaliyetleridir. 
Kurumsal şirket profilimizle, en kaliteli hizmeti vermek adına çalışmaktayız. Tüm çalışmalarımızı halk sağlığını korumak adına yürütmekte, işlemlerimizde Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları kullanmaktayız.
 

Alanda Uygulamanın Önemi


Geniş iş hacmine ve içerisinde çok sayıda makine bulunduran fabrikalarda ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Şirketimi işlemlerini uzman personeller eşliğinde gerçekleştirmektedir. Makinelerin ve yağların bulunduğu alanlarda çok sayıda böcek türüne rastlanılabilir. Böceklerin büyük bir çoğunluğu, nemli ve rutubetli alanları sevmektedir. Fabrikalarda makinelerin içerisine, yuva yapan haşereler makinelerin bozulmasına ve kullanılmaz hale gelmesine neden olmaktadır.

 

Fabrikalarda haşere ile mücadele işleminin önemi çok büyüktür. Haşereler türlerine göre insanların kullandığı hemen hemen her şeye ortak olmaktadır. Gıda atıkları, iplik, deri kıl, yün, tüy ile beslenebilmektedirler. Bu kurumların üretim alanına ve atıklarına göre alanda bulunan haşerenin türü de farklılık göstermektedir. Örneğin, deri fabrikalarında deri böceğine rastlamak mümkündür. Kıyafet üretimi yapan kurumlarda ise güve, mobilya üretimi yapanlarda tahta kurusuna rastlamak mümkündür. İçerisinde çok fazla işçi bulunduran kurumlarda pirelere ve bitlere sık rastlanır. Çünkü bu haşereler insanlar arası geçiş sağlayabilmektedir. 
Bu kurumların tuvalet, depo gibi alanlarında hamam böceği, kakalak ve çatı faresine rastlanılabilir. Kısacası haşerelerin ve farelerin bütün türleri için bu kuruluşlar ideal yaşam ve besin alanlarıdır.

 

Firmamızın fabrika ilaçlama uygulamalarında kontrol altına aldığı haşere türleri;
Sıçan, kertenkele, yılan, kakalak, çekirge, Amerikan/ Alman hamam böceği, eşek arısı, kırkayak, akar, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, tahtakurusu, sinek, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, hamam böceği, salyangoz, güve, mayt, halı böceği, uyuz böceği, çıyan, akrep, örümcek, tatarcık, kalorifer böceği, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma.

 

Uygulama Nasıl yapılır?

Uygulamalarımızı etkili yöntemlerle yapmaktayız. Kokusuz yöntemlerimiz sayesinde 24 saat çalışan kurumlar çalışmalarına ara vermek zorunda kalmazlar. Haşerenin çeşidine göre sıvı ve jel ürünler kullanılmaktadır. Kokulu yöntemlerimiz ise yoğun böcek istilasında kullanılmaktadır.
7/24 fabrika ilaçlama hizmeti vermekteyiz. En ekonomik koşullarda % 100 garantili sonuçlar ortaya çıkarmaktayız.

 

Benzer Hizmetler