Edirnekapı Böcek İlaçlama

İnsanların bulunduğu her alanda yuva kuran böcekler, hızlı hareket etmekte ve diğer alanlara hızlı yayılmaktadırlar. Edirnekapı böcek ilaçlama hizmetlerimiz, açık ve kapalı birçok alanda 7/24 gerçekleştirilmektedir. Bütün alanlarda Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla uygulama yaparak, halk sağlığına zarar vermeden böceklerden ve yaydıkları bakterilerden yaşam alanlarınızı arındırmaktayız.

Haşerelerin Yuvalarına Kurdukları Alanlar Nerelerdir?

Haşerelerin üremesini gerçekleştirmesi için nemli alanlara ihtiyaçları vardır. Bu yüzden yuvalarını, nemli alanlarda kurarlar. Gün ışığına duyarlı olan, böcekler geceleri aktif olurlar. Yuvaları, yaşam alanlarının kuytu köşe alanlarına kurarlar. Özellikle depo, kömürlük, tuvalet ve banyo gibi alanlarda bulunabilirler. Açık alanlarda ise toprak ve kaya altlarında yuvalarını kurmaktadırlar. Ağaçların ve binaların kenarlarında bulunabilirler.

İnsanların gıdaları ile beslenen böcek türleri mutfaklarımızda, tezgahların altında yuva yapabilirler. Ayrıca cafe, restoran, fırın gibi gıda işletmeleri böceklerin en çok yuva yaptığı mekanlardır. Bu alanlarda haşerelerin bulunması, ciddi sağlık problemlerine neden olabilmektedir. Bu alanlarda, periyodik hizmet almak gerekmektedir.

Ahşap ürünlerle beslenen böcekler ise mobilya depolarında ve evlerimizde, işyerlerimizde mobilyaların üzerinde yuva yapabilirler. Küçük haşere türleri ise halı, kilim, parke aralıkları, duvar çatlakları arasında kendilerine yer edinebilinirler. Böceklerin yuvalarını kurdukları alanlar, beslenme şekillerine ve anatomik yapılarına göre değişkenlik göstermektedir. Fareler de, yaşam alanlarımızın tümünde yuva yapan zararlılardır. Fare ilaçlama hizmeti de vermekteyiz. Edirnekapı böcek ilaçlama servislerimiz, insanlara zararlı canlı çeşitlerinin tümünü kontrol altına almaktadır.

Ekonomik koşullarda, kalorifer böceği, kırkayak, tatarcık, mayt, eşek arısı, karınca, yılan, sinek, fındık faresi, güve, kakalak, akrep, örümcek, yaban arısı, Alman hamam böceği, tahtakurdu, pamuk faresi, karafatma, sıçan, hamam böceği, kör fare, kulağakaçan böceği, sivrisinek, tahtakurusu, halı böceği, çatı faresi, kene, pire, akar, çıyan, salyangoz, teşbih böceği, mite, gümüş böceği, kertenkele, çekirge, ev faresi, uyuz böceği, Amerikan hamam böceği, lağım faresini ilaçlamaktayız.

Edirnekapı böcek ilaçlama hizmetlerimiz, Fatih’in tümünde açık ve kapalı birçok alanda gerçekleştirilmektedir. Yılın her gününde, günün her saatinde firmamıza ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.