Sancaktepe Böcek İlaçlama

sancaktepe-bocek-ilaclama (1)Firmamız, İstanbul’un en yeni ilçelerinden olan Sancaktepe’de böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Firmamız ilçedeki en kaliteli hizmeti, tüm semtlere vermektedir. Sancaktepe böcek ilaçlama firmaları içerisinde kaliteli, iyi ve uygun fiyatlı hizmet arayışınız varsa, şubemize ulaşabilirsiniz.

Eyüpsultan, Sultangazi, Sarıgazi ve Yenidoğan semtlerinde, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta, günün her saati, böceklerden kurtulmanız için tamamen kurtulmanızı sağlamaktadır.

Böceklerden Kurtulmanız için Yürüttüğümüz Çalışmalar

Yaşam alanlarınızda haşere ile mücadele ederken, garantili yöntemler kullanmaktayız. Yüksek teknolojideki ekipmanlarla ve TSE onaylı kaliteli ilaçlarla uyguladığımız çalışmalarımız, açık ve kapalı her alanda başarılı sonuçlar sağlamaktadır. Sıvı, katı ve jel ürünlerden oluşan ilaçlarımızı, kokulu veya kokusuz yöntemlerle uygulamaktayız.

Personellerimizin tümü, alanında uzman ve özel eğitimlerden geçmiş yetkili kişilerdir. Uygulama yapmadan önce, alanda bulunan haşereleri ve yuvalarını teşhis etmekte, sonrasında hangi uygulamanın sağlıklı sonuç vereceğine karar vermektedir. Uygun olan yöntemi uygulamakta ve böceklerden kurtulmanızı sağlamaktadır.

Haşere İlaçlama Mevsimi

Firmamız yılın her gününde haşere ile mücadele etmektedir. Bazı fare ve böcek türlerinin üreme dönemleri, kış aylarıdır. Ancak zararlı canlıların büyük bir çoğunluğu, nemli alanlarda yaşamakta ve bahar aylarında üreme dönemlerini geçirmektedir. Sancaktepe böcek ilaçlama servislerimiz, yaz aylarında daha yoğun çalışmaktadır.

Böceklerin Zararları

Bulunduğunuz alanda, herhangi bir fareyle ve ya böcekle karşılaşmanız durumunda, sağlığınızın tehlikede olduğunu bilmelisiniz. Bilindiği üzere zararlı canlılar, mikrop yuvalarında yaşamakta ve zararlı bakterileri insanların bulunduğu alanlara taşımaktadır. Ancak en büyük zararı, ölümcül reaksiyonlara neden olan bulaşıcı hastalıkların vücudumuza geçişini sağlamalarıdır. Bunu, yiyeceklerimizin üzerinde gezinerek yaparlar. Bazı parazitler, kan emerek beslendikleri için kan yolu ile insanları hasta edebilir.

Zaralı Haşere ve Fare Türleri

Karınca, mayt, kene, bit, kırkayak, örümcek, eşek arısı, akar, mite, çıyan, kakalak, yaban arısı, karafatma, tahtakurusu, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, sıçan, gümüş böceği, tatarcık, uyuz böceği, tatarcık, tesbih böceği, Amerikan/ Alman hamam böceği, kulağakaçan böceği, salyangoz, çekirge, sivrisinek, pire, kertenkele, tahtakurdu, kalorifer böceği, halı böceği, güve, akrep, sinek, yılan.

Sancaktepe böcek ilaçlama hizmetlerimiz, haşere ve fare türlerinin tümünü 7/24 bütün yaşam alanlarında kontrol altına almaktadır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir