Sahil Böcek İlaçlama

Sahil semti Beylikdüzü ilçesine bağlıdır. Beylikdüzü sahil semtine, Sahil böcek ilaçlama servisi olarak ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Sahil böcek ilaçlama servisi, yaşam alanlarında yer edinen haşere ve böcekleri arındırarak sağlık ve güven dolu ortamlar oluşturmaktadır.

HAŞERE VE FARELER NASIL ÇOĞALIR?

Haşere ve farelere önlem alınmadığı takdirde hızla üreyerek yaşam alanlarımıza dağılacaklardır. Haşere ve fareler insanların barındığı ortamlara uyum sağlayarak yaşayabilen tehlikeli canlılardır. Haşere ve böceklerin bazısı yavrularını yumurta içinde bırakarak çoğalırken bazıları doğurarak çoğalmaktadır.

Böcek ve fare türleri genellikle yediklerine veya barındıkları ortama göre isim almışlardır. İnsanların yediği gıda maddeleriyle hatta kıyafet ve eşyalarıyla beslenebilen çoğu haşere ve fare türü bulunmaktadır. Bu canlılar insanların yaşam alanlarına yerleşerek yuva yapar ve hızla üreyerek çoğalırlar.

YAŞAM ALANLARIMIZDA SIK KARŞILAŞILAN HAŞERE VE FARE TÜRLERİ HANGİLERİDİR?

Şimdi sayacağımız haşere ve fare türlerinin biriyle muhakkak yaşam alanlarınızda karşılaşmışsınızdır. Yaşam alanlarımızda sık karşımıza çıkan haşere türleri; bit, hamam böceği, kalorifer böceği, pire, kene, karınca, akrep, sinek, sivrisinek, örümcek, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, mite, salyangoz, arı, tespih böceği, halı böceği, tatarcık, uyuz böceği, ağaç kurdu, kertenkele, kulağakaçan böceği, gümüş böceği, karafatma, çıyan, kakalak, fındık faresi, lağım faresi, çatı faresi, tarla faresi, pamuk faresi.

 

HAŞERE VE FARELER NEDEN TEHLİKELİDİR?

İnsan sağlığına zarar veren haşere ve fareler ciddi hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Haşere ve farelerden insanlara; veba, humma, tifüs, sıtma, verem, sarılık, cilt hastalıkları, bağırsak hastalıkları, parazitsel hastalıklar, grip, alerjik reaksiyonlar, tifo gibi hastalıklar geçmektedir.

Haşere ve fareler içinde bulundukları alanda yer alan eşya, kıyafet ve gıda maddelerini kemirerek kullanılmaz hale getirirler.

Tarla, sera, bahçe gibi ekinlerin yetiştiği alanlara yuva yapan haşere ve fare türleri mahsullere salya ve dışkı yoluyla mikrop ve bakteri bulaştırırlar. Yeteri kadar yıkanmayan meyve ve sebzeler hastalıklara neden olmaktadır.

NASIL BÖCEK İLAÇLAMA HİZMETİ ALABİLİRİM?

Sahil böcek ilaçlama şirketinden ilaçlama hizmeti almak istediğiniz takdirde müsait olduğunuz bir zaman dilimini belirlemeniz yeterli olacaktır.

Sizin müsait olduğunuz zamanda ilaçlama personellerimiz ilaçlama yapılacak alana gelir. Sağlık Bakanlığından onaylı ilaçları ve ilaçlama yöntemlerini kullanarak, çalışmalarını gerçekleştirirler.

Sizlere en iyi hizmeti sunmak adını 7/24 müşteri temsilcilerimiz hizmet vermektedir.

 

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir