Kavaklı Böcek İlaçlama

Kavaklı, Beylikdüzü bölgesinde yer alan semtlerden biridir. Kavaklı böcek ilaçlama servisi olarak tüm böcek ve fare türleriyle mücadele etmekteyiz.

Böcek ve fareler istenmeyen davetsiz misafirlerdir. Bulunduğumuz ortamlarda karşımıza bir kez bile olsa böcek ve fare çıkmaktadır. Haşere ve farelerden geçen mikropların birçok neden olduğunu biliyor muydunuz?

Böcek ve farelerin insan sağlığına verdiği bazı zararlar;

  • *Pire gözle fark edilmesi zor olan ufak haşere türlerindendir. Pire üzerinde bulunduğu canlı türünün kanını emerek beslenmektedir. Pire, canlıdan aldığı mikrobu diğer bir canlıya ısırarak taşımaktadır. Böcek ilaçlama yapılmadığı vakit bu canlılar bir gecede hızla çoğalarak içinde bulunduğu alana yayılır. Pireler Eşyaların arasına gizlenerek uzun süre yaşayabilirler.
  • *Geçmiş dönemlerde kene ısırması sonucu birçok insan hayatını kaybetmiştir. Bu zararlı canlılar insanların ve hayvanların derisine yapışarak kan emerler. Kene üzerine yapıştığı canlının kanını emerken içinde taşıdığı mikropları kusar. Kusma esnasında insanlara Kırım Kongo kanamalı ateşi hastalığını bulaşmaktadır. Bu tür problemlerle karşılaştığınızda vakit kaybetmeden bir sağlık kuruluşuna başvurmalısınız. Kene görülen alanlara mutlaka böcek ilaçlama uygulaması yaptırmalısınız.
  • *Fareler pis, bakteri barındıran ortamlarda yaşamayı seven canlılardır. Fareler bulunduğu ortama mikrop saçarlar. Bu kemirgenler aç kaldıkları zaman insanların parmak, ağız, kulak gibi bölgelerini kemirirler. Farelerden insanlara humma, veba, tifo gibi önemli hastalıklar bulaşmaktadır.
  • *Akrepler tehlikeli böceklerdir. Bu tehlikeli canlıların kuyruklarında zehir vardır. Zehiri kuvvetli akreplerin, insanları sokması ölüme sebebiyet vermektedir.

Dünyada yaşayan milyonlarca haşere ve kemirgen türü bulunmaktadır. Bu canlıların neredeyse hepsi insan ve çevre sağlığına ciddi zarar vermektedir.

Kavaklı böcek ilaçlama firması tüm haşere ve kemirgen türlerine karşı profesyonel ilaçlama hizmeti vermektedir. Böcek ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarında kullanmış olduğumuz ilaçların tümü TSE damgalı ürünlerdir.

Kavaklı böcek ilaçlama şirketi Sağlık Bakanlığı’ndan gereken tüm onaylı belgelere sahip bir şirkettir. Firmamız da ziraat ve kimya mühendisleri görev almakta olup hizmet veren tüm personellimiz alanında uzman kişilerdir.

Bizimle irtibata geçerek detaylı bilgi almak için günün 24 saati hizmet veren müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir