İşyeri İlaçlama

isyeri-ilaclamaAçık ve kapalı her alanda böcek ilaçlama hizmeti veren şirketimiz, uzun yıllardır halk sağlığını korumak için faaliyetlerini sürdürmektedir. İşyeri ilaçlama hizmetleri de bunlardan bir tanesidir. Zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz işyerinizde, sağlıklı ve huzurlu bir ortamın olması gerekmektedir. Sağlık Bakanlığı ruhsatlı firmamızın servisleri de bunun için 7/24 çalışmaktadır.

Çalışma Alanlarında Haşere ile Mücadelenin Önemi

Böcekler bulundukları alana hastalık sokan zararlı canlılardır. Yuva yaptıkları pis alanlardan taşıdıkları bakterilerle, insan sağlığını kötü şekilde etkilemektedirler. İşyerinde böceklerin var olması, hem halk sağlığını etkilemekte, hem de iş gücünde düşüşe neden olmaktadır. Haşerelerin çalışma alanlarında geziniyor olması, huzursuz bir çalışma alanı yaratmaktadır. Çalışanların motivasyonunu ve temposunu düşürmektedir. Bu durumda işverenler açısından maddi kayıplara neden olmaktadır.

 Haşerelerin ve Farelerin Yuva Yaptığı Alanlar

Servislerimiz bütün yaşam alanlarında fare ilaçlama hizmeti de vermektedir. Haşereler ve fareler, işyerlerinde de mutfak, tuvalet, depo gibi pis ve havasız alanlarda yuva yapmaktadır. Çok kısa bir üredikleri için de, çalışma alanlarında her yeri işgal edebilirler.

Çalışma Ortamlarında Yuva Yapan Haşereler ve Fareler

Karınca, karafatma, mayt, kene, bit, örümcek, tahtakurusu, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, sıçan, gümüş böceği, tatarcık, uyuz böceği, tatarcık, tesbih böceği, Amerikan/ Alman hamam böceği, kırkayak, kulağakaçan böceği,eşek arısı, mite, salyangoz, kakalak, çekirge, sivrisinek, pire, kertenkele, tahtakurdu, kalorifer böceği, halı böceği,  güve, yaban arısı, çıyan, akrep, akar, sinek, yılan

Uzman Personellerimiz Tarafından Uygulanan Yöntemler

İşyeri ilaçlama işlemlerinde en çok tercih edilen yöntem, kokusuz ilaçlama işlemidir. Sıvı ve jel ilaçlar kullanılarak gerçekleştirilebilmektedir. Bu yöntem sayesinde, işe ara vermeden böceklerden kurtulmanız mümkündür. Ancak haşere yuvalarının çok olduğu alanlarda, kokulu yöntemimizle yapılan uygulamalar daha etkili olacaktır.

İlaçlama Fiyatları

Sektörde haşere ile mücadele eden, işyeri ilaçlama firmalarının arasında en düşük ücretlerle hizmet veren firmayız. Fiyatlarımız, işverenleri ve işletme sahiplerini memnun edecek düzeydedir.

 

Çağrı merkezimizden detaylı olarak bilgi alabilir ve işlem yaptırmak için randevu alabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir