Hamam Böcekleriyle Mücadele

hamam-bocekleriyle-mucadeleHamam böcekleriyle mücadele etmek için uzman şirketlerden yardım almalısınız. Zira bu böcekler, insan sağlığı açısından oldukça tehlikeli canlılardır. Şirketimiz, uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile kapsamlı olarak hamam böceği ilaçlama hizmeti gerçekleştirmektedir. Şirketimizden hizmet alabilirsiniz.

Bireysel Olarak Mücadele Edilir mi?

Hamam böcekleriyle mücadele, tek başınıza ilkel yöntemlere ve kalitesiz ilaçlarla yapıldığı zaman başarısız sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Halk arsında karafatma adı ile de anılan bu böcekler, çok dayanıklıdır. Suyun içerisinde yarım saat boğulmadan yaşabilirler. Aynı zamanda, dışarıdan sert bir cisimle vurulması durumunda da ölmeyebilirler. Çünkü kafası kopsa bile, en az iki hafta yaşamaya devam edecektir. Ayrıca sert bir cisimle vurulup, ezilerek ölmesi durumunda etrafa bakteri saçmaya da devam edeceklerdir. Bu yüzden, bireysel olarak mücadele edilmemelidir. Hamam böceği ile mücadele işlemleri, profesyonel kişilere bırakılmalıdır.

Hamam böceği ilaçlaması nasıl yapılır?

Jel hamam böceği ilacı, bu böcekler üzerinde en çok etki sağlayan ilaçtır. Şirketimiz, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları, böceklerin geçtikleri yerlere sıkmaktadır. Bu şekilde hem sağlığınıza zarar gelmez, hem de böcekler yuvasında ölür. Onlara temas etmek zorunda kalmadan, onlardan kurtulabilirsiniz.

Hamam Böceği Nerede Yaşar?

Nemli ve rutubetli bölgeler onların yaşam alanlarıdır. Adından da anlaşılacağı gibi tuvalet, kanalizasyon gibi alanlarda yaşarlar. Mutfak, kömürlük, depo gibi alanlar onların yaşam alanlarıdır. Evlerde ve işyerlerinde, bu alanlarda hamam böceği ilaçlama işlemleri sıkça yapılmaktadır. Hamam böceklerin yuva yaptığı alanlar, bakterilerin bulunduğu alanlar olmaktadır. Bu yüzden bu böcekler sağlığımıza kolayca zarar verebilirler.

Sağlığımıza Nasıl Zarar Verirler?

Sırtlarında taşıdıkları bakterileri, etrafa saçabilirler. Bu şekilde, salgın hastalıkların yayılmasını sağlarlar. Hızlı hareket ederler. Besinlerimizin ve eşyalarımızın üzerinde gezinirler. Bu alanlara salyalarını ve dışkılarını bırakırlar. Mikropları bu şekilde bulaştırırlar. Salgın hastalıkların yayılmasını da bu şekilde sağlarlar.

Bilinen Türleri

  • Amerikan hamam böceği
  • Alman hamam böceği
  • Kakalak
  • Oryantal hamam böceği
  • Karafatma

Şirketimizden Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla ekonomik hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir