Gümüşpala Böcek İlaçlama

gümüşpala-böcek-ilaçlama

Gümüşpala böcek ilaçlama firması, kaliteli personeli ve kullandığı yasal ilaçlarla profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

Gümüşpala böcek ilaçlama firması güvenilir hizmeti ile böcek, haşere ve kemirgenlerden insanları korumak konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Firmamız Sağlık Bakanlığı onaylı ruhsata sahiptir. İlaçlar ziraat mühendisleri denetimindedir.

İlaçlama uygulamaları ise uzman ekiplerce yapılmaktadır. Gümüşpala böcek ilaçlama her haşere türüne göre ilaçlama uygulaması sunmaktadır. İnsanların en sık rastladığı zararlı canlı türleri ve ilaçlama işlemleri şöyledir;

Güve İlaçlama:

Sıvı ilaçlar kullanılarak yapılan güve ilaçlama işleminde, ilaçlar buharlama ya da püskürtme şekline uygulanır. Kuytu köşelere ulaşabilecek ilaçlar sayesinde güveler tamamen yok edilebilir.  İlaçlama yapılan alanda personeller dışında kimsenin bulunmaması gerekmektedir.

Fare ilaçlama:

Fareler ile mücadele istasyon yöntemleri uygulanır. İstasyon yönteminde kapalı kutu içine zehirli yem bırakılır. Fareler yemin kokusunu alarak yedikten sonra zehirlenerek ölür.

Akrep ilaçlama:

Akrep ilaçlamada sıvı ilaçlar kullanılmaktadır. Püskürtme ya da buharlama tekniği ile yapılır. Kapalı alanlarda buharlama tekniği uygulanırken, açık alanlarda püskürtme yöntemleri uygulanır.

Karınca ilaçlama:

Sıvı ilaçların buharlama ve püskürtme tekniği ile uygulanır. Her alanda uygulanabilecek bir işlemdir. Uygulanan ilaçlama sonucu karıncalar yuvalarında ölür.

Kene ilaçlama:

Kene ile mücadelede sıvı ilaçlar kullanılır. Sıvı böcek ilacı kullanılarak yapılan kene ilaçlama, insan sağlığına zarar vermemektedir.

Tahtakurdu İlaçlama

Tahtakurdu hem evdeki eşyalara hem de dış mekânlarda ağaçlara zarar vererek büyük sorunlara sebep olurlar. Tahtakurdu ilaçlamasında sıvı ilaçlama yöntemleri uygulanır. Sıvı ilaçlama her yere temas ettiği için tahtakurdu üzerinde de etkili olmaktadır.

Karafatma İlaçlama:

Karafatma ilaçlamada jel veya sıvı ilaçlar kullanılır. Jel ilaçlar, şırınga veya silikon tabanca yardımı ile kuytu köşelere bırakılır. Bu sayede kısa sürede ilaçları yiyen haşereler ölür.

 

Yukarıda belirttiğimiz canlı türleri dışında kalanlar içinde ilaçlama hizmetlerimiz mevcuttur. Gümüşpala ilaçlama servisine iletişim bilgilerimizden 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir