Evdeki Pirelerden Kurtulmak

evdeki-pirelerden-kurtulmakEvdeki pirelerden kurtulmak için detaylı olarak ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Evlerinizde kapsamlı olarak ilaçlama yaptıracağınız firmalar, alanında uzman olmalıdır. Alanında uzman olan firmalar, pire ilaçlama işlemlerini sağlıklı ve doğru yollarla yapacaklardır.

 

Profesyonel Firmalardan Yardım Almanın Önemi

Ev ilaçlama işlemlerini, gelişigüzel her firma ile gerçekleştiremezsiniz. Profesyonel ve kurumsal firmalardan hizmet alarak, güvenilir ve donanımlı kişilerle evlerinizdeki haşerelerle mücadele etmeniz gerekmektedir.

Pire ile mücadele ederken de hem güvenilir, hem de uzman kişilerden yardım almanız gerekir. Çünkü pireler, boyut olarak birçok haşere türünden küçüktür ve çok zor kontrol altına alınabilir.

Pire ilaçlaması nasıl yapılır?

Pire ilaçlaması uzman personellerimiz eşliğinde, püskürtme yöntemi ile gerçekleştirilir. ULV cihazları ile birçok pire türü kontrol altına alınmaktadır. Boyutlarına göre değişkenlik gösteren pirelerin, çok sayıda türü de bulunmaktadır.

Pire Türleri

  • Kum piresi
  • Tavuk piresi
  • Pamuk piresi
  • İnsan piresi
  • Kedi piresi
  • Köpek piresi

Pire Eve Nasıl Girer?

Pire eve, çeşitli yollarla girebilir. Ancak evde hayvan besleyen insanlarda, pire istilası daha sık görülmektedir. Dışarıda açık alanlarda vakit geçiren kedi ve köpeklerimiz pirelenmekte, evlerimize de üzerlerinde bulundurdukları parazitleri getirmektedir. Kısa zamanda üreyen parazitler, evlerimizde her alanda kendilerine yuva kurabilirler.

Eve pire, yalnızca evcil hayvanlar aracılığı ile girmemektedir. Aynı zamanda, dışarıdan satın alınan herhangi bir eşya aracılığı ile de girmektedir.

Evde İlaçlama Yaptıktan Sonra Neler Yapılmalıdır?

Evlerinizde bulunan koltuk, yatak örtüsü, çarşaf, yastık kılıfı gibi kumaşları kaynar suda yıkamalısınız. Zira bazı pire türleri, kumaş parçaları üzerinde yuva yapabilir. Ayrıca insan derisinin temas ettiği her eşya üzerinde de yuva yapabilir.

Evcil hayvanlarınızı düzenli olarak veterinere götürmelisiniz. Düzenli olarak kontrolden geçirmeli ve pirelenmelerine karşı önlem almalısınız. Ayrıca evlerinizi de periyodik olarak temizlemelisiniz. Evinizin temizliğine ve kişisel temizliğinize özen göstermelisiniz.

Evdeki pirelerden kurtulmak için Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla işlem yapan firmamızdan 7/24 hizmet alabilirsiniz. Hizmetlerimiz, uygun fiyatlarla gerçekleştirilir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir