Esenyurt Böcek İlaçlama

esenyurt-bocek-ilaclamaEsenyurt böcek ilaçlama hizmetlerimiz, sağlığınızı güvence altına almak için çalışmaktadır.Çalışmalarımız, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla yapılmaktadır. Böceklerden bulaşan hastalıklara karşı alınan önlemler, güvenilir yollarla uygulanmaktadır.

 

Böceklerden Nasıl Hastalık Bulaşır?

Böceklerin bulunduğu ortamlarda, bakteriler gezinmektedir. Bakterilerin gezinmesi sonucunda, insanlar çeşitli hastalıklara yakalanmaktadır. Zararlı bakteriler, havayı soluma suretiyle insan vücuduna kolaylıkla geçiş sağlamaktadır. Zararlı bakterilerin vücuduma giriş yapması, metabolizmamızın hastalıklara karşı geliştirdiği direnç üzerinde düşüş yaşanmasına neden olmaktadır.

Haşereler bulaşıcı bazı hastalıkların yayılmasında da, büyük rol oynamaktadır. Haşerelerin bulaştırdığı hastalıklar, kan ve temas yolu ile yayılmaktadır. Kan emen haşere gurubu, kan yolu ile canlılar arasındaki hastalık alışverişini hızlandırmaktadır. Aynı zamanda yaşam alanlarımızda birçok bölgeye temas eden böcekler, hastalık virüslerinin eşyalarımıza ve yiyeceklerimize bulaşmasına neden olabilirler.

Verem, dizanteri, kırım Kongo kanamalı ateşi, sarıhumma, tifüs, veba gibi hastalıklar, haşere ve farelerden bulaşmaktadır. Servislerimiz, fare ilaçlama hizmeti de vermektedir.

Böceklerin zararları, bununla sınırlı değildir. Yaşam alanlarımızda haşere türlerinin var olması, alerjik hastalıkları olan insanların hastalıklarını tetiklemektedir. Aynı zamanda haşerelerin ısırması, kaşıntıya da neden olduğundan dolayı insanların gündelik hayatını olumsuz olarak etkilemektedir.

Günlük yaşantımızda, böceklerin varlığı psikolojik olarak insanları etkilemektedir. Psikolojik olarak büyük sorunlara da neden olan böceklerden kurtulmak gerekmektedir.

Böceklerden Kurtulmak için Profesyonel Yardım Alın

Esenryurt böcek ilaçlama firmaları arasında en kaliteli hizmeti veren firmamız, kokulu, sıvı, jel, katı ve kokusuz ilaçlarla tüm haşere ve fare türleri ile mücadele etmektedir. Haşere ile mücadele işlemlerini, uzman personellerimiz gerçekleştirmektedir.

Ardıçevler, İncirtepe, Haramidere, Kıraç, Mehterçeşme, Saadetdere semtleri kaliteli hizmet alanı kapsamımızdadır.

Kontrol Altına Aldığımız Haşere ve Fare Türleri

Karınca, kene, tatarcık, mayt, bit, örümcek, tahtakurusu, uyuz böceği, kalorifer böceği, güve, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, çekirge, mite, yaban arısı, kakalak, sıçan, kulağakaçan böceği, kertenkele, pire, tahtakurdu, gümüş böceği, karafatma, sivrisinek, tatarcık, eşek arısı, tesbih böceği, çıyan, Amerikan/ Alman hamam böceği, kırkayak, halı böceği,  salyangoz, akrep, akar, sinek, yılan

Esenyurt böcek ilaçlama servisleri, ilçe halkının sağlığını en uygun fiyatlarla korumaktadır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir