Çekmeköy Böcek İlaçlama

cekmekoy-bocek-ilaclamaİstanbul’da bulunan Çekmeköy’de böcek ilaçlama hizmetleri, firmamız tarafından kaliteli olarak yapılmaktadır. Haşerelerin neden olduğu sağlık sorunlarının önüne geçmek için yalnızca Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı, özel ilaçlarla işlem yapmaktadır.

Alemdağ, Kemerli ve Taşdelen semtleri, hizmet kapsamımızdadır. İlçeye bağlı olan birçok köy ve mahallede de hizmetlerimiz, aralıksız devam etmektedir. İlçeye en çok hizmet eden ve ilçe halkı tarafından en çok tercih edilen şirket olmanın gururunu yaşamaktayız.

Haşerelerin Neden Olduğu Sağlık Sorunları

Verem, tifüs, dizanteri, hepatit virüsü gibi ölümcül sonuçlar doğurabilecek hastalıklar, böceklerden kan yolu ile bulaşmaktadır. Kan emerek beslenen haşereler, bu hastalıkların yayılmasına yardımcı olmaktadır. Sağlık açısından problem yaratabilecek olan böceklerden kurtulmak için vakit kaybetmemek gerekmektedir. Çekmeköy böcek ilaçlama servislerimiz, bu sebeple hizmetlerine ara vermeden devam etmekte ve yılın 365 günün her saati hizmet vermektedir. Halkımızın sağlığını korumak, bizim en büyük önceliğimizdir.

Haşerelerin Zararları

Böcekler, yalnızca insanlara hastalık bulaştırmakla kalmazlar. Yaşam alanlarına bakteri taşıdıklarından dolayı, vücut direncinde de düşüşe neden olurlar. Bazı haşere türleri, insanları ısırdıklarından dolayı, alerjik reaksiyonlara neden olabilirler. Paraziter hastalıkların başlangıcında vücutta seyreden kaşıntılar, insanların gündelik hayatını olumsuz yönde etkilemektedir.

İlçede Haşere ile Mücadele Etmenin Önemi

İlçede, ağaçların ve yeşil alanların yoğunluğu fazladır. Doğal alanlarda çok sayıda haşere türü ile karşılaşmak mümkündür. Ot obur olan haşere türler, bitkilerle beslenmekte ve yuvalarını tarlalarda, parklarda kurmayı tercih etmektedir. İlçede haşere yoğunluğunun nedeni budur.

Doğal alanlarda yuvasını yapan haşereler, aç kalmaları durumunda, evlerimize de geçiş yapabilirler. Çok küçük alanlardan bile evlere geçiş sağlayabildikleri için, evlerimizde de haşere ile mücadele etmek gerekebilir.

Farelerde, haşereler gibi sağlık sorunları yaratan ve açık, kapalı her alanda yuva kurabilen canlılardır. Servislerimiz, halkımızın sağlığını tehdit eden bütün zararlı canlılara karşı mücadele etmektedir. Bu yüzden, garantili yöntemlerle fare ilaçlama hizmeti de vermekteyiz.

Sıvı, kokusuz, katı, kokulu ve jel ilaçlar yardımı ile yaşam alanlarınızı, zararlı canlılardan arındırmaktayız.

İlçede çokça bulunan haşere ve fare türleri

Karınca, mayt, kene, tatarcık, bit, örümcek, tahtakurusu, kalorifer böceği, güve, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, çekirge, mite, kakalak, sıçan, pire, tahtakurdu, gümüş böceği, karafatma, sivrisinek, uyuz böceği, tatarcık, eşek arısı, tesbih böceği, Amerikan/ Alman hamam böceği, kırkayak, halı böceği,  salyangoz, kertenkele, yaban arısı, çıyan, akrep, akar, kulağakaçan böceği, sinek, yılan ilaçlaması servislerimiz tarafından 7/24 yapılmaktadır.

Çekmeköy böcek ilaçlama firmaları arasında, uygun fiyatlarla kaliteli hizmet arayışındaysanız firmamıza ulaşın. Şubemiz tarafından tüm semtlerde, sektördeki en düşük fiyatlarla işlem yapılmaktadır.

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir