Bolluca Böcek İlaçlama

bolluca-böcek-ilaçlama

 

Bolluca böcek ilaçlama firması her türlü böcek, haşere ve kemirgenlere karşı çeşitli ilaçlama yöntemleri uygulayarak mücadele etmektedir.

Uyguladığımız ilaçlama yöntemleri bu canlıları etkisiz hale getiren etkili uygulamalardır. Kullandığımız ilaçlar WHO(dünya sağlık örgütü) kalitesine göredir.

İnsanların yaşamlarını sürdürdüğü ev, iş yeri, cafe, restorant, park, bahçe gibi tüm alanlarda ilaçlama uygulamalarımız mevcuttur.

Bolluca ilaçlama servisinin kadrosundaki bütün personeller ilaçlama yöntemleri hakkında tüm eğitimleri almış uzman kişilerdir.

Bolluca böcek ilaçlama firmamızın Sağlık Bakanlığınca onaylı ruhsatı bulunmaktadır. İlaçların denetimleri ziraat mühendisleri tarafından yapılmaktadır.

Böcek ilaçlaması ciddi bir konudur. Dikkatli olunmadığı takdirde insan sağlığı tehlikeye girebilir.

İlaçlamalar yapılmadan önce böcek ilaçlama firmaları tarafından alanda görülen böcek türleri tespit edilmeli, bu canlının anatomisine göre ilaçlama yapılmalıdır. Çünkü her ilaç her böceğe aynı etkiyi göstermez.

Bolluca haşere ilaçlama servisinin kokulu, kokusuz ve jel gibi ilaçlama teknikleri vardır. Bu teknikler sayesinde yaşadığınız alanlarda görülen tüm böcekler, haşereler ve kemirgenler yok edilmektedir.

Bolluca böcek ilaçlama servisi profesyonel mücadele yöntemleri ile bu zararlı canlılarla ilgili problemlerinize çözüm sunmaya hazır.

Böcek ilaçlama firmamıza iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere her konuda yardımcı olacaktır.

 

-Her ilaç her böceğe etki eder mi?

Yaşam alanlarında görülen böcek türlerini yok etmek amacıyla kullanılan ilaçlar, böcek türüne ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Her ilaç her böceğe aynı etkiyi göstermez. Hatta bazen yanlış ilaç kullanımı böceğin bağışıklık sisteminin güçlenmesine yol açabilir. Böcek, haşere ve kemirgen türlerine göre sıvı, kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama yöntemleri uygulanmaktadır. Bu yöntemler ve kullanılan ilaçlar zararlı canlıların türüne göre değişmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir