Arnavutköy – Köyler Böcek İlaçlama

arnavutköy-köyler-böcek-ilaçlama1

Yeryüzünde yaşayan haşere ve kemirgen türlerinin çoğu insan sağlığını ve çevreyi ciddi bir şekilde tehdit etmektedir.

İlaçlama uygulamaları profesyonellik isteyen bir iştir.

Uygulamalarda kullanılan böcek ilaçlarının ziraat ve kimya mühendislerinin denetiminden geçmiş olması gerekir.

Kalitesiz ve Sağlık Bakanlığınca onaylanmamış ilaçlar ciddi hastalıkların yaşanmasına sebep olabilir.

Yaşam alanlarınıza yerleşen haşere ve kemirgen türlerine karşı açık veya kapalı mekan ayrımı yapmadan Arnavutköy-Köyler ilaçlama servisi olarak sizlere en etkili ilaçlama hizmetleri sunmaktayız.

İlaçlama servisimiz Sağlık Bakanlığınca onaylanmış bir firmadır.

Arnavutköy – Köyler böcek ilaçlama firması haşere, böcek ve kemirgen türüne göre uyguladığı çeşitli ilaçlama yöntemleri vardır.

Kokulu sıvı ilaçlama, kokusuz sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama bu yöntemlerin bazılarıdır.

Arnavutköy – Köyler haşere ilaçlama servisinin uyguladığı kokulu ilaçlama böceklerin yoğun olarak bulunduğu alanlarda yapılır. Bu ilacın etkisi yüksektir. İlacın insanlara temas etmemesi gerekir. İlaçlama yapılan alana birkaç saat girilmemeli, bu süreden sonra alan bir saat havalandırılıp öyle girilmelidir.

Kokusuz ilaçlama uygulamasının insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Ancak önlem almak adına ilaçlama yapılırken alanda yine de durulmamalıdır. Kokusuz ilaçlama sadece böceklerin ve haşerelerin algılayacağı kokuyu içerdiğinden bu zararlılar kısa sürede etkilenip ölecektir.

Jel ilaçlama en çok tercih edilen en kolay ilaçlama yöntemidir. Özellikle bebekli evlerde, hastaların bulunduğu evlerde ve alanın diğer ilaçlama türlerine uygun olmadığı yerlerde uygulanır. Jel ilaçlar kuytu köşe bölgelere küçük noktacıklar halinde enjekte edilir. Bu zehirli ilacı yiyen böcekler kısa sürede ölür. Bu ilaçlama öncesinde ve sonrasında önlem almaya gerek yoktur. Sağlığa etki etmeyen ilaçlardır.

İlaçlama yöntemlerinde kullandığımız tüm ilaçlar ziraat ve kimya mühendislerinin denetimindedir.

Sizlere kesintisiz ilaçlama hizmeti sunmaktayız. 7/24 bize ulaşabilir müşteri temsilcilerimizden ilaçlama hizmeti talep edebilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir