BEYLİKDÜZÜ BÖCEK İLAÇLAMA

Beylikdüzü Böcek İlaçlama

Beylikdüzü böcek ilaçlama servisi olarak zararlı haşere ve fare türlerini yaşam alanlarınızdan uzaklaştırarak daima kontrol altında tutuyoruz. ilaçlama uygulamalarımız ve dezenfekte işlemlerimiz haşere ve fare gruplarının ortama bırakmış olduğu mikrop ve bakterileri önleyerek, olası sağlık sorunlarının önüne de geçmektedir.

İlaçlama Tekniklerimiz;

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ve kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare düzenekleri ve fare istasyonları

Tüm böcek ve fare grupları üzerinde etki sağlayan ilaçlama tekniklerimiz Sağlık Bakanlığınca onaylı yöntem ve izinlerle gerçekleşmektedir. İnsan Sağlığını koruyarak gerçekleşen uygulamalarımız açık ve kapalı tüm alanlarda gerçekleşerek %100 başarıya ulaşmaktadır.
Böcek İlaçlama Beylikdüzü ekiplerimiz haşere sorunu yaşanan alana en kısa zamanda ulaşarak ilaçlama planlaması yaparlar. Haşere türlerinin ortamda var olan yoğunluğuna ve ilaçlama yapılacak alanın durumuna bağlı olarak en çok etki sağlayacak ilaçlama yöntemlerini belirlerler.


Yaşama Alanlarımızı Tehdit Eden Haşere Grupları;

  • Gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, tatarcık, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, şıcan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tespih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite

     

Böceklerden Kurtulmanın Yolları
Böceklerden kurtulmak ve daimi kalıcı çözümlere ulaşmak için ilaçlama uygulamaları gerekli bilgi ve tecrübe sahibi kişiler tarafından uygulanmalıdır. Aksi durumlarda uygulanan haşere ilaçlama ve fare ilaçlama yöntemleri geçici çözümlerle yeniden sorunlarla karşılaşmanıza neden olacaktır. Haşerelerin yapıları gereği ve beslenme şekillerine bağlı olarak insanlara ve çevreye vermiş oldukları zararlar oldukça büyüktür. Önemli sağlık sorunlarının yaşanmasına neden olan haşere grupları, bir gece içerisinde üreyerek oldukça fazla sayıya ulaşırlar. Gerekli ilaçlama tedbirlerinin alınmaması bu zararlı canlılardan kurtulmanıza olanak sağlamayacaktır.

 

Gün Boyu İlaçlama Hizmeti
Beylikdüzü böcek ilaçlama servislerimiz 7 gün 24 saat ilaçlama hizmeti sağlayarak haşere problemlerinize en kısa zaman içerisinde cevap vermektedir. Haşerelerden kurtulmak için firmamıza iletişim numaralarımızdan ulaşarak bilgi ve randevu almanız yeterlidir. Ekonomik ilaçlama fiyatlarımızla müşterilerimize garantili ve kaliteli hizmetin kapılarını açmaktayız.

 

Bağlı Semtler