Bebek Böcek İlaçlama

İnsanların yiyeceklerine ve yaşam alanlarına ortak olan böcekler, bizlere çeşitli şekillerde zarar vermektedir. Bebek böcek ilaçlama hizmetlerimizle bu semtte, insanlara böcekler tarafından verilen zararları minimalize etmekteyiz. Sağlık Bakanlığı özel izni ile Beşiktaş genelinde yürüttüğümüz çalışmalar, daha sağlıklı yaşam alanlarında yaşamanız içindir. Fiyatlarımızla da, müşterilerimizin takdirini kazanmış durumdayız. Kaliteli hizmeti, uygun ücretler karşılığında gerçekleştirmemiz sonucunda, Bebek halkı tarafından en çok tercih edilen firmayız.

Haşereler Nasıl Beslenir?

Haşereler, insanların yediği her şeyle beslenebilmektedir. Yaşam alanlarımıza giren böcekler, insanların besinleri ile beslenebilmektedirler. Besinlerimize ortak olan bu canlılar, salyalarını yiyeceklerimize bulaştırırlar. Salyaları aracılığı ile bakterilerin geçişini sağlarlar. Bu şekilde böceklerden sayısız hastalık bulaşmaktadır.

Bazı haşere türleri, bitkilerle beslenirler. Bitkilerle beslenen bu haşereler, ekinlere ciddi şekilde zarar verirler. Ayrıca park ve bahçelerdeki ekinlerle de beslenmektedirler.  Bin bir emekle ekilen çiçeklerinizi, bozabilirler.

Yaşam sürdüğünüz alanlarda, çok sayıda böcek türü bulunabilmektedir. Bunlardan bazıları, evlerinizde, işyerlerinizde bulunan yünlü, tüylü, pamuklu ve ahşap ürünleri yiyebilirler. Halı, kilim, koltuk takımı, yatak takımı ve kıyafetlerimizi bozabilirler. Bebek böcek ilaçlama hizmetlerimiz, çeşitli böcek türlerinin verdiği zararlardan sizleri korumaktadır.

Fareler de, sağlığımıza zarar verebilmektedir. Ayrıca kemirgenlerin sert dişleri bulunmaktadır. İnsanlara saldırabilir, eşyalarını kemirebilir.

Zararlı Böcek ve Fareler

Kalorifer böceği,kulağakaçan böceği, kör fare, lağım faresi, sinek, kırkayak, güve, örümcek, karafatma, hamam böceği, mayt, karınca, tahtakurusu, halı böceği, çatı faresi, kene, akar, çıyan, salyangoz, teşbih böceği, fındık faresi, mite, gümüş böceği, kertenkele, çekirge, ev faresi, uyuz böceği, tahtakurdu, eşek arısı, sivrisinek, yılan, Amerikan hamam böceği, akrep, kakalak, Alman hamam böceği, sıçan, yaban arısı, tatarcık, pire, bit, pamuk faresi.

Yaşam sürdüğümüz alanlarda bu zararlı canlılar bulunabilmektedir. Bebek böcek ilaçlama servislerimiz tarafından, hepsi ekonomik olarak ilaçlanmaktadır. 

Bağlı Semtler