BAHÇE İLAÇLAMA

Bahçe İlaçlama işlemi bahçelerde en sık görülen danaburnu, çekirge, salyangoz, gibi haşere ve fare, yılan gibi kemirgen türündeki zararlılara canlılara karşı yapılmaktadır. Çoğunlukla bahçelerdeki yeşillikler ve tarım ürünleriyle beslenmekte olan birçok haşere grubu bahçeleri ve tarlaları işgal etmekte ve çiftçilikle geçimini sağlayan, diğer üreticileri zarara uğratmaktadır. Bahçe ilaçlama hizmetinin bahçelerde yaptığı ilaçlama uygulamaları profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır. Bahçe, sera ya da tarım alanları gibi yerlerde çoğunlukla zirai ilaçlama yapılır. Bu yüzden ilaçlama firmasının kesinlikle hem Tarım bakanlığından hem da Sağlık Bakanlığından gerekli belgelere sahip olması gerekmektedir. Bahçe, sera ve tarım alanları gibi yerlere birkaç küçük istisna dışında sıvı ilaçlama metodu uygulanmaktadır. Tabi bu istisnalardan kasıt ise farelerdir. Fareler sıkça tarla ve bahçelerdeki ürünleri tarumar etmektedir. Diğer canlılara oranla çok daha ciddi zararlar vermektedir. Tamamen kurtulabilmek için fare ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Bunun içinse bu konuda profesyonel hizmet veren bir firmadan yardım almalısınız.

Aynı zamanda bahçelerde saydığımız bu haşere türleri dışında girip çıkan hayvanlar dolayısıyla çok sayıda pire de olabilir. Pireler farelerden çok daha zor ilaçlanmaktadır. Üstelik fareler kadar da görünür değillerdir. Bu yüzden onlar için de pire ilaçlama işlemi gerekmektedir. Uzun lafın kısası kalıcı olarak bahçenizdeki haşerelerden kurtulmak için İstanbul böcek ilaçlama firmamızın 7/24 hizmet veren hattını arayabilirsiniz.

Bahçede Fare ilaçlama Nasıl Yapılır?

Fare ilaçlama nasıl yapılır? Sorusuna yanıt olarak bu konuyu bahçeye indirgeyerek anlatacağımızı belirtelim. Normalde ev, ofis, fabrika, restoran, gemi vb. pek çok yerde bulunan fareler için fare ilaçlama uygulamasını bahçe özelinde anlatacağız. Bahçede bu işlemi uygulamak için belirli aralıklarla dizilen fare istasyonları bulunmaktadır. Bu istasyonlarda bulunan yemlerin kokusunu alarak buralara gelen fareler zehirli yemi yiyerek bir saat içinde zehirlenerek imha edilmektedirler. İstanbul böcek ilaçlama firmamız tarafından yapılan fare ilaçlama geçmişte yapılan pek çok uygulamadan daha modern yöntemlerle ve kansız bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Bahçede Pire İlaçlama Nasıl Yapılır?

Bahçede pire ilaçlama nasıl yapılır? Diye merak edenlere öncelikle şu bilgiyi verelim: Pireler genellikle kapalı alanlarda bulunurlar. Bahçe, tarla vb. açık alanlarda pek rastlanmazlar. Ancak bazen öyle durumlar yaşanmaktadır ki pireler bahçelerde bile olabilir. Bahçelerde bulunan bitkiler zararlı haşerelerin saldırılarına her zaman açık ve savunmasız durumdadırlar. Bu yüzden böcek ve haşere türlerinin en rahat işgal edebilecekleri alanlar bahçelerdir. Bahçeye gelen pirelerden kurtulabilmek için pire ilaçlama yaptırmanız kesinlikle şarttır. Tek besin kaynakları besinler olan birçok haşere türü bahçeleri ve tarlaları işgal etmekte ve çiftçiyi, üreticiyi zarara uğratmaktadır. Pire ilaçlama işlemi İstanbul böcek ilaçlama ekiplerince kokulu ve buharlama yöntemiyle yapılmaktadır. 

Benzer Hizmetler