AVRUPA YAKASI BÖCEK İLAÇLAMA

avrupa yakası ilaçlama

Ekonomik fiyatlarla hizmet veren firmamızın, İstanbul, Kocaeli ve İzmir’de şubeleri bulunmaktadır. İstanbul’da faaliyet gösteren firmamızın Avrupa Yakası böcek ilaçlama şubesinde İstanbul’un tüm semt ve mahallerine 7/24 hizmetimiz bulunmaktadır.

İşimiz öncelikle insan sağlığını korumaktır. Yaşam alanlarınızı böceklerden dezenfekte ederken, sağlığınızı tehlikeye atmamaktayız. Haşere ilaçlama işlemi, insan sağlığını yakından ilgilendiren bir eylemdir. Her firma haşere ilaçlama işlemlerini gerçekleştiremez.

Avrupa Yakası böcek ilaçlama şubesinde elemanlarımızı İl Sağlık Müdürlüğü’nün öngördüğü eğitimlerden geçirmekteyiz. Eğitimlerden başarı ile geçen elemanlarımız, işlemlerini bilinçli olarak gerçekleştirmektedir.

 

İlaçlama Nasıl Yapılır?

Avrupa Yakası böcek ilaçlama şubesinin uzman personelleri, tüm böcek türlerinin anatomik yapısını tanımaktadır. Haşere türleri üzerinde aynı yöntem etki sağlamamaktadır. Çünkü haşerelerin türlerine göre anatomik ve sinirsel yapısı değişkenlik göstermektedir. Donanımlı personellerimiz, böceklere etki edecek yöntemi ayırt etmekte, böceklerin yoğunluğuna göre ilacın dozunu ayarlamaktadır.

 

 
Yöntemlerimiz;
  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

 


İlaçlama Yapmanın Önemi 

Özellikle yaz aylarında ilaçlama yaptırmanın önemi büyüktür. Haşereler türlerine göre, besin kaynaklarına göre her mevsim karşımıza çıkmaktadır. Böcekler, insanlara maddi ve manevi olarak zarar veren canlılardır. İnsanları ısırmakta, kanını emmekte, besinlerine ortak olmakta, taşıdıkları bakterileri insanların yaşam alanlarına sokarak hastalanmalarına neden olmaktadır. Ayrıca kemirgen türler, tarlalardaki ekinleri kemirmekte, bazıları evlerdeki eşyaları kemirerek maddi olarak insanlara zarar vermektedir. Böceklerden kurtulmak, verdikleri zararı en aza indirmek için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Tüm Alanlarda Hizmet 

Avrupa yakası böcek ilaçlama servisleri, açık/kapalı tüm yaşam alanlarında Avrupa yakasının tüm ilçelerinde hizmet vermektedir.

Hizmet verdiğimiz semtler;

Arnavutköy, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Büyükçekmece, Beyoğlu, Beylikdüzü, Beşiktaş, Bayrampaşa, Esenler, Çatalca, Eyüp, Fatih, Güngören, Gaziosmanpaşa, Kâğıthane, Küçükçekmece, Silivri, Sarıyer, Şişli Zeytinburnu


Tüm ilçe ve semtlerde en çok ilaçladığımız haşere/kemirgen türleri; 

Kırkayak, tahta kurusu, kara fatma, ev-çatı-fındık faresi, ağaç kurdu, güve, çekirge, kalorifer böceği, çıyan, tahta kurdu, danaburnu, hamam böceği, örümcek, fare, bit, gümüş böceği, kene, Amerikan/ Alman/ oryantal hamam böceği, pire, akrep, yılan, yaban arısı ilaçlamasını Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla gerçekleştirmekteyiz.

Ekonomik fiyat aralıklarında gerçekleştirdiğimiz işlemlerle, Avrupa yakasının tüm ilçe ve semtlerinde haşere/kemirgen kontrolü sağlamaktadır. Yaşam alanlarınızda böcekler üzerinde kesin çözüm sağlamak için berfinilaclama.com üzerinden bizimle iletişime geçerek, randevu alınız.

 

Bağlı Semtler