APARTMAN İLAÇLAMA

Böcekler, kemirgenler ve haşereler yaşam alanlarımız olan apartman ve sitelere istilaları ile buralarda büyük sorunlar oluşturmaktadırlar.

Ev ve apartman ilaçlama önemlidir çünkü, bu gibi yerler insanların ortak yaşam alanlarıdır ve buralarda haşere, kemirgenlerin kişilere verebilecekleri zararlar çok daha fazladır. Bazıları bulaştırdıkları mikropların hastalık oluşturmasıyla bazıları verdikleri maddi kayıplarla sorun demek olan haşerelerden kurtulmak için apartman ilaçlama uygulatılması şarttır. Haşereler, kemirgenler ve böcekler özellikle yağışların olduğu kış aylarında yuvalarına su dolması ya da yiyecek arayışı sebepleriyle kapalı alanlara yönelirler. Apartmanlarda merdiven boşluklarında, kömürlüklerde, depolarda görülen böceklerden kurtulmak için muhakkak apartman ilaçlama yaptırılmalıdır.

Haşere ilaçlama şirketi olarak site yönetimlerine, apartmanlara, büyük bloklara, iş hanlarına, büyük lokasyonlu firmalara indirimler uygulayarak hizmetler vermekteyiz. 

Amacımız kaliteli işçiliklerle adımıza leke sürdürmemektir, bu bizim için paha biçilmez değerdedir.

Fareler ve böcekler sitenizin, evinizin, şirketinizin, kalorifer su ve elektrik sistemine zarar verebilmektedir. Fare ilaçlama ve böcek ilaçlama yapan bir mekanda bu tip arızaların çıkma ihtimali oldukça azalmıştır. Bu nedenle apartman ilaçlama gibi işlemler asla ihmal edilmemelidir.

Fare ve böceklerin yaydığı salgın hastalıklar özellikle toplu yaşam alanlarında daha da etkili olmaktadır. Toplu yaşam alanları fare ve böcek istilalarına karşı ilaçlama servisi olmazsa savunmasız kalır. İlaçlama servisi pahalı mıdır ? Apartman ve sitelerde yapılan ilaçlama ile daha ekonomik neticeler elde edersiniz. İlaçlama şirketleri tecrübelidir. Ruhsatlı ve sertifikalı ise ilaçlama firması olarak Berfin ilaçlama işini garantili olarak yapar işinizi sağlama alın.

Tarımsal Kökenli ilaçlama yapan sertifikasız taşeron şirketlere dikkat!

İnsanların yaşam alanları ilaçlama bölgeleri içinde ise tarımsal kökenli ilaçlama ölümle sonuçlanacak arızılar verir. Hiçbir apartman yöneticisi bu riski almamalı ve apartman ilaçlama işlemlerinde bu tür ilaçlar kullanılarak uygulamalar yapılmamalıdır. Maalesef bunu yapan sertifikasız şahıslar ve kendine firma süsü vermiş illegal oluşumlarda vardır. Bu gibi durumlara dikkat edilmeli, iyi bir araştırma sonunda ilaçlama yardımı alınmalıdır.

Not: TOPLU İLAçLAMALARDA ORTAK KULLANIM ALANLARINDAN 
( merdiven boşlukları bodrum çatı )
kapıcı dairesi ve yönetici daireleri ücret tabi değildir

Benzer Hizmetler