HAŞERELER
Hizmet Alanlarımız İlaçlama Belgeleri

ALMAN HAMAM BÖCEĞİ

Alman hamam böceği diğer adıyla ( kalorifer böceği) diğer hamam böceklerinden farklıdır. Alman hamam böcekleri diğer türlerden daha ufak olup genellikle boyları 1,5 - 2 cm kadardır. Alman hamam böceği renk olarak kahverengi yapıdadır.

Kendi türü arasında yani hamama böcekleri içinde en fazla üreyen ve çoğalan tür alman hamam böceği türüdür. Alman hamam böcekleri yapı olarak küçük fakat çok aktiftirler. Mesela 1 alman hamam böceği bir eve geldiğinde o kadar çok ürer ki bir yıl sonra 100. 000'lerce çoğalırlar.

Alman hamam böcekleri gündüzleri yuvasında dinlenirler geceleri beslenmek için yuvasından çıkıp yiyecek ararlar ve beslenirler. Işıkta ve aydınlık alanlarda gezmezler ve dolaşmayı sevmezler. Alman hamam böcekleri genel olarak sıcak ve nemli ortamlarda bulunurlar. Kalorifer böcekleri evlerde genellikle mutfaklarda, lavabo altlarında, su boruları kenarlarında, pis su akarlarında, banyoda, tuvaletlerde bolca bulunur. Bu böcekler evlere dış ortamdan ya pis suyollarından ya da alınan bir eşya ile gelir ve yerleşirler. Geldikleri yerlerden getirdikleri mikropları insanların yaşadığı yere bırakırlar ve ayrıca insanların besinlerinden beslendiği için besinlerin üzerine hem dışkı hem de salya bırakarak insanlara bu yolla birçok hastalık bulaştırırlar. Alman hamam böceği ilaçlama için hem sıvı ilaçlar kullanılır hem de jel tarzı ilaçlar kullanılır. Bunların uygulanma şekilleri farklıdır Alman hamam böceğinden kurtulmak için mutlaka ilaçlanması gerekir bunun içinde mutlaka yasal ilaçlama şirketlerinden bilgi alın ve ilaçlama için talepte bulunun.

 

ALMAN HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

İzmit - Kocaeli Alman Hamam Böceği İlaçlama
 
İzmit
Gebze
Körfez
Derince
Karamürsel
Gölcük
Kandıra
 
İstanbul Alman Hamamböceği İlaçlaması
 
Şişli
Tuzla
Ümraniye
Üsküdar
Zeytinburnu
Adalar
Avcılar
Bağcılar
Bahçelievler
Gaziosmanpaşa
Güngören
Kadıköy
Kağıthane
Kartal
Küçükçekmece
Maltepe
Bakırköy
Bayrampaşa
Beşiktaş
Beykoz
Beyoğlu
Büyükçekmece
Bahçeşehir
Çatalca
Eminönü
Esenler
Eyüp
Pendik
Sarıyer
Silivri
Sultangazi
Sultanbeyli
Şile
Fatih
 
 

ilaçlama